گروه آموزشی نت داکیومنت

مرجع دانلود رایگان پایان نامه,پروژه,مقاله,جزوات

admin , 142 بازدید 5 ماه قبل

دفترچه سوالات تخصصی آزمون وکالت

یکی از رشته های پر طرفدار گروه علوم انسانی؛ وکالت و درواقع حقوق  است. این رشته همرا با درآمد بالای خود نیازمند توانایی ها و وظایف مختلف است.

در حال حاضر به دليل توسعه رشته حقوق و تعداد زياد فارغ التحصيلان آن كه وارد بازار كار مي شوند، يافتن كار مناسب براي فارغ التحصيلان این رشته بسیار دشوار شده است. و بخصوص متقاضياني كه علاقه مند به كار خاصي در اين رشته مثل وكالت دعاوي دادگستري ، مشاور حقوقي بانك ها، شهرداري ها، شركت ها و وزارتخانه ها و سردفتري دفاتر اسناد رسمي و … هستند  می توانید با مطالعه نمونه سوالات تالیفی استخدامی  و سوالات سال های گذشته رشته حقوق ، در هر آزمون استخدامی به راحتی از رقیبان خود پیشی بگیرند.

دفترچه سوالات تخصصی آزمون وکالت

دفترچه سوالات تخصصی آزمون وکالت

 • استخدام ؟
 • کدام منبع جهت شرکت در آزمون مناسب است؟
 • کدام نمونه سوال میتواند قبولی را تضمین کند؟
 • چه سوالاتی بهتر از سوالات ادوار قبلی ؟

 

این مجموعه شامل کامل ترین نمونه دفترچه سوالات تخصصی آزمون وکالت به همراه پاسخنامه که تمامی  مقاطع اعم از کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد حقوق جمع آوری شده است را در بر میگیرد.

مطالعه این مجموعه که دارای چندین فایل می باشد شامل سوالات آزمونهای گذشته وکالت از سال 1386 الی 1391 ، آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت ، لغات پرکاربرد آزمون های متون حقوقی ، مجموعه سوالات مصاحبه علمی داوطلبان تصدی امر قضا و همچنین راهنمای کامل مهارت تست زنی در آزمون های حقوق و وکالت می تواند کمک فوق العاده ای نماید. از تست های این مجموعه، علاوه بر آزمونهای استخدامی میتوان برای آمادگی کنکور نیز استفاده کرد. شما میتوانید مجموعه بی نظیر فوق را از سایت آموزشی نت داکیومنت دانلود و جهت مطالعه استفاده نمایید. ما مفتحریم بتوانیم کمکی هر چند کوچک در راستای موفقیت شما عزیزان جویای تصدی شغل نماییم.


گروه آموزشی نت داکیومنت ؛ در تلاش است با گردآوری کلیه سوالات استخدامی دستگاه ها و نهادهای دولتی موجود ، گامی مهم در جهت پیشبرد اهداف والایی مانند کمک به داوطلبان این آزمون های استخدامی بردارد.

همه ساله افراد زیادی از طریق شرکت و قبولی در این آزمون ها ، وارد بازار کار می شوند و مطمئنان مطالعه این سوالات استخدامی نقش مهمی در موفقیت آن ها داشته است.

گروه آموزشی نت داکیومنت مفتخر است با آرزوی موفقیت شما ؛ این مجموعه مفید را در اختیار داوطلبان قرار دهد.


محصولی که دریافت خواهید کرد اصل دفترچه سوالات اختصاصی آزمون استخدامی آزمون وکالت است که شامل:

 • آزمون متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت
 • مجموعه لغات و تعاریف حقوقی مربوط به آزمون های حقوق و وکالت
 • مجموعه سوالات مصاحبه علمی داوطلبان تصدی امر قضا (جلد اول- سوالات کیفری)
 • مجموعه سوالات مصاحبه علمی داوطلبان تصدی امر قضا (جلد دوم- سوالات حقوقی)
 • آموزش مهارتهای تست زنی و روش های قبولی در آزمون های حقوق
 • توضیح درباره دلایل عمده شکست و ناکامی در آزمون های حقوقی
 • سوالات آزمون وکالت سال 1386
 • سوالات آزمون وکالت سال 1387
 • سوالات آزمون وکالت سال 1388
 • سوالات آزمون وکالت سال 1389
 • سوالات آزمون وکالت سال 1390
 • سوالات آزمون وکالت سال 1391

گروه آموزشی نت داکیومنت [سامانه ملی تحقیقات و مقالات دانشگاهی] ؛  هرآنچه یک دانشجو میخواهد…

                                       
                 

نوع فـایــل : PDF

حجم فایل : 15.8 MB

قیـــمـــت : 4900 تومان

مــنـبـــــع : نت داکیومنت

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

admin بدون نظر 194

سوالات استخدامی توانبخشی کودکان استثنایی

شرح مختصر :

سوالات استخدامی رشته آموزگار توان بخشی رشته توانبخشی یکی از حوزه های بسیار وسیع در مجوعه خدمات بهداشتی و درمانی  محسوب میشود. توانبخشی در واقع فرآیندی جهت بازآوری یک توانایی از دست رفته چه بر اثر تصادف و چه بیماری های مختلف است.این شغل نیازمند صبر و حوصله و تلاش زیاد  و از همه مهم […]

admin بدون نظر 180

دانلود سوالات استخدامی رشته شغلی کارگزینی

شرح مختصر :

سوالات استخدامی رشته شغلی کارگزین یکی از شاخه های رشته های امور اداری ،کارگزین است ،این رشته وشغل دربرگیرنده پست های سازمانی در ادارات مختلف چه دولتی و چه غیر دولتی است ، از وظایف شاغلین این رشته میتوان به موارد زیر اشاره کرد: رسیدگی به فرم های استخدامی و بررسی صحت آن ها تهیه […]

admin بدون نظر 189

سوالات استخدامی آموزگار دوره ابتدایی

شرح مختصر :

سوالات استخدامی آموزگار دوره ابتدایی یکی از مشاغل مهم و پرطرفدار در کشور ما ،آموزگاری است.بخصوص آموزگار ابتدایی که افراد مختلفی که در رشته های گروه علوم ابتدایی و روانشناسی با گرایش‌های مختلف درس خوانده اند میتوانند با شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ،وارد این شغل پرطرفدار بشوند. وظایف بسیار زیادی برعهده متقاضیان این […]

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.