گروه آموزشی نت داکیومنت

مرجع دانلود رایگان پایان نامه,پروژه,مقاله,جزوات

admin , 330 بازدید 6 ماه قبل

سوالات استخدامی رشته مهندسی مکانیک

مهندسی مکانیک،رشته ای آینده دار و سرشار از مسائل مختلف،اگر شما تفکر فنی و توانایی خوبی در حل مساله دارید و می خواهید در حوزه مهندسی کار کنید، شغل مهندسی مکانیک برای شما مناسب است.مهندس مکانیک با توجه به تخصصی که بدست می آورد می تواند در قسمت های مختلفی شروع به کار بکند،یکی ازاین قسمت ها کار در  ارگان هایی ،مانند آموزش وپرورش و شرکت ملی نفت ایران است که مزایای خاص خود را دارد.با چند تدبیر ساده میتوان بهترین استفاده را از رشته خود برد ،و آن شرکت در آزمون های استخدامی است؛آزمون هایی مانند آزمون استخدامی آموزش و پرورش،شرکت نفت است.

سوالات استخدامی رشته مهندسی مکانیک

سوالات استخدامی رشته مهندسی مکانیک

 • استخدام ؟
 • کدام منبع جهت شرکت در آزمون مناسب است؟
 • کدام نمونه سوال میتواند قبولی را تضمین کند؟
 • چه سوالاتی بهتر از سوالات ادوار قبلی ؟

این روز ها استخدام در ارگان های مختلف کشور ،از دولتی گرفته تا خصوصی  یکی از گزینه های پرطرفدار جوانان جویای کار است.افراد جویای کار بسیاری جهت استخدام در یکی از دستگاه های دولتی یا شرکت های خصوصی متناسب با رشته تحصیلی پیگیر آگهی های استخدامی هستند، و آگهی های استخدامی را روزاه دنبال می کنند.

یکی از شرایط استخدام ؛شرکت در آزمون های استخدامی مخصوص به آن سازمان دولتی است ،که هرساله برگذار می شود و افراد جویای کار زیادی در این آزمون ها شرکت می کنند و تقریبا میتوان گفت:رقابت تنگاتنگی بین داوطلبان است.


گروه آموزشی نت داکیومنت ؛ در تلاش است با گردآوری کلیه سوالات استخدامی دستگاه ها و نهادهای دولتی موجود ، گامی مهم در جهت پیشبرد اهداف والایی مانند کمک به داوطلبان این آزمون های استخدامی بردارد. همه ساله افراد زیادی از طریق شرکت و قبولی در این آزمون ها ، وارد بازار کار می شوند و مطمئنان مطالعه این سوالات استخدامی نقش مهمی در موفقیت آن ها داشته است.

 


سوالات استخدامی رشته مهندسی مکانیک

آزمون استخدامی آموزش و پرورش و شرکت ملی گاز ایران نیز به عنوان یکی از پر مخاطب ترین آزمونهای استخدامی کشور جهت تصدی شغل در رشته های مختلف شمرده می شود.
بسیاری از جوانان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی ، جهت تصدی یک شغل دولتی و کارمندی با حقوقی ثابت در این اوضاع نابسامان بیکاری بسیار علاقمند به شرکت در این آزمونهای استخدامی می باشند.
یکی از بهترین و معتبرترین منابع آزمون های استخدامی ؛ اصل دفترچه سوالات استخدامی ادوار گذشته  است. مطمئنان با مطالعه این سوالات ، علاوه بر درک صحیح از نحوه ی طراحی سوالات ، دید جامعی نسبت به سوالات مطرح شده خواهید داشت. مطمئنا داشتن نمونه سوالات ادوار گذشته کمک شایانی در قبولی شما خواهد کرد. مجموعه فوق یکی از بهترین و کاملترین مجموعه های سوالات استخدامی موجود در رشته مهندسی مکانیک می باشد که می توان گفت تضمینی برای قبولی شما عزیزان رشته مهندسی مکانیک می باشد. گروه آموزشی نت داکیومنت مفتخر است با آرزوی موفقیت شما ؛ این مجموعه مفید را در اختیار داوطلبان قرار دهد.

 

محصولی که دریافت خواهید کرد پکیج جامعی از سوالات استخدامی رشته مهندسی مکانیک برای کلیه دستگاه های دولتی از جمله : آموزش و پرورش و شرکت ملی گاز ایران است که شامل:

 • مهندسی مکانیک(کلیه رشته ها/کاردانی)    100 سوال
 • مهندسی مکانیک (حرارت وسیالات-طراحی جامدات/کارشناسی)   100سوال
 • مهندسی مکانیک(کاردانی)   60سوال
 • مهندسی مکانیک(الکترونیک/کاردانی)    60 سوال
 • مهندسی مکانیک(حرارت وسیالات-طراحی جامدات/کارشناسی و بالاتر)   60سوال
 • مهندسی  مکانیک (تاسیسات،ماشین الات،ماشین ابزار/کاردانی)   60سوال
 • مهندسی مکانیک (حرارت وسیالات-طراحی جامدات/کارشناسی)   60 سوال
 • مهندسی مکانیک (کارشناسی ارشد )   60سوال
 • مهندسی مکانیک (آموزش و پرورش)   50سوال

توجه :سوالات فاقد پاسخ نامه اند .

گروه آموزشی نت داکیومنت [سامانه ملی تحقیقات و مقالات دانشگاهی] ؛  هرآنچه یک دانشجو میخواهد…

                                                                                 

نوع فـایــل : PDF

حجم فایل : 45.5 MB

قیـــمـــت : 4900

مــنـبـــــع : نت داکیومنت

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

admin بدون نظر 194

سوالات استخدامی توانبخشی کودکان استثنایی

شرح مختصر :

سوالات استخدامی رشته آموزگار توان بخشی رشته توانبخشی یکی از حوزه های بسیار وسیع در مجوعه خدمات بهداشتی و درمانی  محسوب میشود. توانبخشی در واقع فرآیندی جهت بازآوری یک توانایی از دست رفته چه بر اثر تصادف و چه بیماری های مختلف است.این شغل نیازمند صبر و حوصله و تلاش زیاد  و از همه مهم […]

admin بدون نظر 180

دانلود سوالات استخدامی رشته شغلی کارگزینی

شرح مختصر :

سوالات استخدامی رشته شغلی کارگزین یکی از شاخه های رشته های امور اداری ،کارگزین است ،این رشته وشغل دربرگیرنده پست های سازمانی در ادارات مختلف چه دولتی و چه غیر دولتی است ، از وظایف شاغلین این رشته میتوان به موارد زیر اشاره کرد: رسیدگی به فرم های استخدامی و بررسی صحت آن ها تهیه […]

admin بدون نظر 189

سوالات استخدامی آموزگار دوره ابتدایی

شرح مختصر :

سوالات استخدامی آموزگار دوره ابتدایی یکی از مشاغل مهم و پرطرفدار در کشور ما ،آموزگاری است.بخصوص آموزگار ابتدایی که افراد مختلفی که در رشته های گروه علوم ابتدایی و روانشناسی با گرایش‌های مختلف درس خوانده اند میتوانند با شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ،وارد این شغل پرطرفدار بشوند. وظایف بسیار زیادی برعهده متقاضیان این […]

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.